به سایت شرکت نانو بسپار آیتک خوش آمدید

تهران- فلکه دوم صادقیه
بلوار تعاون – نبش فرساد غربی

درباره ما

تاریخچه شرکت:
در سال ۱۳۸۹ جمعی از کارشناسان و مهندسین شیمی که دارای سوابق ارزنده ­ای در رشته­ های پلیمر، نانو و بایوتکنولوژی بوده اند، اقدام به تاسیس شرکت نانو بسپار آیتک نمودند که با تلاش و پشتکار توانسته اند به موفقیت هایی همچون دریافت لوح ذرین و جایزه ویژه هفتمین جشنواره ملی فناوری شیخ بهایی در سال ۱۳۹۰ ، با ارائه طرح تولید نانو پلیمرهای ویژه برای ممانعت از فساد مواد غذایی با استفاده از فناوری نانو، دست یابند. همچنین محصولات جدید و پرکاربرد تولید شده با فناوری نانو و بایو این شرکت موجب قرار گرفتن این واحد در مجموعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز برتری در بین رقبای خود در ستادهای نانو و بایو و ستاد گیاهان دارویی و طب سنتی گردد.

زمینه های فعالیت شرکت:
واحد صنعتی و دانش بنیان نانو بسپار آیتک توانسته است در زمینه های R&D در قسمتهای مختلف از جمله دپارتمان سوخت و انرژی، محصول سوخت پاک را که حاصل اختلاط بنزین و ۲۰% آب است را ابداع کند. همچنین محصول نانو مکمل سوخت پترو کامن که با تکنولوژی نانو بدست آمده است، باعث خالص سازی بنزین و بالا رفتن راندمان سوخت و بهینه سوزی آن می شود. از دیگر محصولات قابل توجه نانو مکمل دیزل و گوگردزدایی مازوت است که هر یک دارای تاییدیه و آزمایشات قابل قبول از مراجع و آزمایشگاههای معتبر می باشد.

 

چشم انداز و اهداف:
شرکت نانو بسپار آیتک نظر به اهداف و چشم اندازی که در انجام طرح های موفق در حوزه نفت و گاز و پترو شیمی دارد، طرحهایی در دست انجام دارد ک در واحد R&D با سرپرستی مدیریت مجموعه به نتایجی بسیار تامل برانگیز دست پیدا کرده است. از جمله این طرح ها میتوان به طرح سولفورزدایی از محصولات نفتی شامل گازوئیل، نفت و میعانات گازی اشاره نمود همچنین از جمله دیگر طرح های موفق طرح اکتان افزای گیاهی است که بسیار موفق بوده و به نتایج مطلوبی رسیده است. این محصول بدون هر گونه مواد آلاینده زیست محیطی منجر به افزایش راندمان سوخت، کاهش آلاینده های خروجی و کاهش مصرف سوخت می شود. با توجه به اهداف شرکت در توسعه فعالیتها در حوزه نفت و گاز امید است پروژه های موفق دیگری که در مرحله تحقیق و توسعه هستند به زودی به بازار عرضه شوند.

 

چشم انداز و اهداف